Loading…

Lumbardhi tenton ta zë në siklet Miss Rose e pyet për alfabetin

  • 09/12/2023 | 16:35

Lumbardhi tenton ta zë në siklet Miss Rose e pyet për alfabetin

Lumbardhi ka tentuar ta zë në siklet Miss Rose.


Ai i ka thënë “a mundesh me ma tregu alfabetin?”.

Ajo thënë se “unë nuk jam idiote si mund të flas unë për abetarën si libër”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë