Loading…

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

  • 20/02/2024 | 13:34

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Albania 2’ Luiz Ejlli në një video që është shpërndarë nga fansat dëgjohet duke fol për banoret e shtëpisë me të famshme në vend.


Teksa është drejtuar një ndjekës ai shprehet “Ky bigu i ri si me kanë duke shiku Përputhen”.

Kujtojmë se Luizi vitin e kaluar ishte personi më i përfolur në mediat rozë, pasi në lojën e tij kishte thyer shumë barriera dhe njihet si një nga lojtaret spektakolar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë