Loading…

Luizi për rojën e vrarë: Një pjesë të parave që i fitoj këtu, do t’i ndaj për familjen e tij

  • 28/03/2023 | 23:47

Luizi për rojën e vrarë: Një pjesë të parave që i fitoj këtu, do t’i ndaj për familjen e tij

Luiz Ejlli, një nga konkurrentët kryesorë për të fituar spektaklin Big Brother ka folur pak çaste pasi banorët e mësuan se është vrarë roja e objektit Top Channel.


Ai, mes lotësh tregoi se e kishte njohur rojën, ndërsa ngushëlloi familjen.

Por, jo vetëm kaq. Ejlli deklaroi se çfarëdo që fiton nga ky spektakël, cilado qoftë shuma që do ta marrë, një pjesë do ta dhurojë për familjen e të ndjerit.

Ky gjest mori lëvdata nga prezantuesja Osmani dhe publiku i pranishëm.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë