Loading…

Luizi kërcen për Oltën, ajo e shikon e buzëqeshur

  • 31/03/2023 | 21:42

Luizi kërcen për Oltën, ajo e shikon e buzëqeshur

Luizi ka dhuruar një shfaqje për Oltën, teksa ajo qëndronte e vetmuar në oborr.


Ai nisi të kërcejë para saj duke krijuar një situatë komike e të lezetshme.

Kujtojmë që Luizi ka mbajtur një qëndrim inferior ndaj saj, duke mos pasur asnjë komunikim me të prej ditësh.

Por pavarësisht kësaj, pasi e pa të mërzitur në oborr, ai shkoi të realizonte kërcimin e tij për të.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë