Loading…

Luiza Gega tërhiqet nga ‘Dance Albania’

  • 04/10/2022 | 23:12

Luiza Gega tërhiqet nga ‘Dance Albania’

Luiza Gegaj është tërhequr nga gara e “Dance Albania”.


Lajmin e ka bërë të ditur vet Luiza në këtë festival para jurisë dhe publikut.

Ajo tha se e ka të pamundur ta vazhdojë më tutje.

“Kur e shikoja këtë program nga jashtë, dukej si diçka argëtuese. Kur erdha këtu, kuptova se kërkon shumë impenjim. E kam të pamundur të jap më të mirën time. Për këtë koreografi kam bërë vetëm një ditë provë. Por nuk është maksimumi, unë dua të jap maksimumin”, tha ajo ndër tjerash.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë