Loading…

Luana Vjollcën e fton në dasmë artistja e njohur ndërkombëtare

  • 28/01/2023 | 15:02

Luana Vjollcën e fton në dasmë artistja e njohur ndërkombëtare

Artistja e njohur ndërkombëtare, Lele Pons së shpejti do të kurorëzojë dashurinë e saj.


Në ceremoninë e planifikuar mësohet se do të jenë pjesë personazhe të njohur nga e gjithë bota, teksa një ftesë të tillë e ka marrë edhe Luana Vjollca.

Këtë e zbuloj moderatorja përmes një InstaStory në Instagram.

Ajo ka postuar ftesën e veçantë duke uruar kështu çiftin për kurorëzimin e dashurisë së tyre.

”Urime dashuri. Mezi po pres”,ka shkruar ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë