Loading…

Luana Vjollca provokuese në Javën e Modës në Milano

  • 27/09/2022 | 18:22

Luana Vjollca provokuese në Javën e Modës në Milano

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka qenë pjesë e Javës së Modës në Milano.


Ajo duket se ishte e shoqëruar nga motra e saj, prezantuesja Marina Vjollca si dhe reperi Getoar Selimi.

Derisa kanë shijuar nga afër disa nga yjet e njohur, autorja e “Nuk o ka ma qet” ka marrë vëmendje me paraqitjen provokuese.

31-vjeçarja shfaqet e veshur me një kostum të markës Fendi, përmes të cilit ka vënë në pah format trupore.

Në një video të shpërndarë me ndjekësit në Instagram, biondja duket në formë të mrekullueshme.

“Jam ajo vajza. Java e Modës në Milano”, shkroi Vjollca.

Të shumta kanë qenë komplimentet që mori nga miqtë e fansat në pjesën për komente.

Luana ndryshe së shpejti do të nisë me një projekt të ri të titulluar “Zemër Luana”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë