Loading…

Lot dhe britma: Babai kthehet nga Greqia për t’i dhënë lamtumirën nënës dhe vajzës 4-vjeçare

  • 28/11/2019 | 13:20

Lot dhe britma: Babai kthehet nga Greqia për t’i dhënë lamtumirën nënës dhe vajzës 4-vjeçare

Momente prekëse në Thumanë, babai i katër vjeçares, Ariela Lala e cila humbi jetën bashkë me gjyshen Selvie Lala poshtë rrënojave të pallatit në Thumanë është kthyer sot nga Greqia, ndërsa ka shpërthyer në lot kur është afruar pranë rrënojave të pallatit.


Momente të vështira këto për një prind, i cili duhet të pajtohet kundrejt vullnetit me fatin e trishtë të humbjes së të dashurve të zemrës.

Deri në këto momente janë konfirmuar zyrtarisht 40 persona të vdekur dhe mbi 600 të tjerë të plagosur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë