Loading…

Loredana nominohet si performuesja më e mire zvicerane për herë të tretë në ‘MTV EMA’

  • 21/10/2021 | 11:02

Loredana nominohet si performuesja më e mire zvicerane për herë të tretë në ‘MTV EMA’

Këngët e Loredanës po vlerësohen.

Loredana njihet si njëra ndër reperet e famshme shqiptare e cila njihet për stilin e saj të veçantë.

Loredana është nominuar për dy vite rresht ndërsa duket se edhe këtë vit ajo është nominuar në të njejtën kategori.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar në InstaStory duke i pyetur fansatnëse kanë votuar.

“MTV EMA 2021” kësaj radhe do të transmetohet live më 14 nëntor nga Papp Laszlo Budapest Sportarena, Hungari.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë