Loading…

Loredana kthehet në Kosovë: Mozzik e merr nga aeroporti

  • 05/10/2020 | 11:00

Loredana kthehet në Kosovë: Mozzik e merr nga aeroporti

Loredana rikthehet në Kosovë, ndërsa zbulohet se Mozzik ishte ai që e mori nga aeroporti.


Mozzik dhe Loredana, dy rep artistë shqiptarë me famë ndërkombëtare shumë të përfolur për ndarjen e tyre e pastaj ribashkimin e mundshëm, së fundmi u panë së bashku në aeroportin e Prishtinës.

Kjo është bërë e ditur nga fansat e tyre, të cilët kanë zbuluar fotografi të tyre  nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, ndonëse jo në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pak ditë më parë ata u panë në një qendër tregtare në Gjermani duke çmendur fansat e tyre për ndonjë mundësi ribashkimi, por asgjë më shumë.

Arsyeja e vizitës së Loredanës nuk dihet ende.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë