Loading…

Lopa nga Kosova që u bë lajm ndërkombëtar

  • 01/02/2017 | 22:29

Lopa nga Kosova që u bë lajm ndërkombëtar

Një foto e realizuar nga fotografi i njohur kosovar, Hazir Reka, është bërë lajm për shumë media ndërkombëtare, e në veçanti për përdoruesit e rrjeteve sociale, përcjell gazetametro.net.

Foto ku shihet lopa e mbuluar me një batanie, ka përshkruar motin me temperatura shumë të ulëta që për më shumë se një muaj kanë mbretëruar në rajon. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë