Loading…

Lola Haradinaj duket atraktive në fustan të zi

  • 25/06/2022 | 22:25

Lola Haradinaj duket atraktive në fustan të zi

Me paraqitje elegante dhe plotë stil, Lola mahnitë fansat.


Edhe këtë herë ajo është shfaqur mjaft atraktive nga pushimet, shkruan “Kosovarja”.

Veshur në fustan të zi që i theksonte linjat trupore ajo mori mijëra pëlqime dhe komente në fotografitë e fundit.

“Vishni të zeza dhe ari dhe lërini kohët e mira të kalojnë!”, kishte shkruar ajo në mbishkrim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë