Loading…

Loja e krijuar nga kosovari me rrugë nga Prishtina, Shkupi e Tirana (Foto)

  • 23/04/2017 | 08:55

Loja e krijuar nga kosovari me rrugë nga Prishtina, Shkupi e Tirana (Foto)

‘Carshift’ është një lojë për Android dhe IOS, dhe është krijuar nga një kosovar.


Në të ka elemente të vendeve nga Prishtina, Shkupi e Tirana, dhe ëshë një lojë e karakterit garues.

Loja mund të luhet me një person, por edhe së bashku me të tjerë, duke përdorur opsionin ‘Multiplayer’.

Krijues i lojës është kosovari Genc Sadiku./gazetametro.net.


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë