Loading…

Lockdown: Ledri sjell këngën e re të shoqëruar me videoklip

  • 18/02/2022 | 10:17

Lockdown: Ledri sjell këngën e re të shoqëruar me videoklip

Ledri Vula ka publikuar një këngë të re e cila quhet ‘Lockdown’.


Reperi e shkroi tekstin vet ndërkaq muzika u punua nga Panda Music.

Kjo këngë pason ‘Amerikana’ që pati sukses të madh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë