Loading…

Llapjani rrah keq nënën dhe motrën, i bë për spital

  • 12/03/2019 | 09:33

Llapjani rrah keq nënën dhe motrën, i bë për spital

Një person është arrestuar në Podujevë pasi ka rrahur nënën dhe motrën e tij, transmeton Gazeta Metro.


Ngjarja ka ndodhur për një mosmarrëveshje familjare.

I dyshuari pas mosmarrëveshjes ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën duke iu shkaktuar lëndime trupore.

Viktimat kanë marrë tretman mjeksor, kurse i dyshuari pasi intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje

‘Është arrestuar i dyshuari, mashkull K/Shqiptar , pasi që pas një mosmarrëveshje familjare, i dyshuari kishte sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij, duke iu shkaktuar lëndime trupore. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje’, thuhet në raportin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë