Loading…

Llapjanët refuzojnë Veselin, nuk e lejojnë t’i vizitojë futbollistët (Video)

  • 14/05/2017 | 22:30

Llapjanët refuzojnë Veselin, nuk e lejojnë t’i vizitojë futbollistët (Video)

Nexhat Dumnica, kryetari i klubit futbollist Llapi, dhe disa persona të tjerë nuk ka lejuar që ish-kryeparlamentari dhe lideri i PDK-së, Kadri Veseli t’i takojë futbollistët e Llapit.


Pas debaklit që Llapi pësot ndaj Trepça ’89, Veseli si tifozë i kësaj të fundit, pasi kishte ndjekur ndeshjen, donte t’i takonte dhe futbollistët llapjanë.

Por, Veseli u pengua ta bëjë këtë.

Ndeshja u mbyll 8-1 për kampionin e ri të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë