Loading…

Lladrovci: Janë bërë humbësit bashkë

  • 14/12/2016 | 21:42

Lladrovci: Janë bërë humbësit bashkë

Kandidati për Kryetar të Drenasit nga rradhët e PDK-së, Ramiz Lladrovci, koalicionin e kundërkandidatit të tij nga rradhët e NISMA’s, Isa Xhemajlaj me AKR dhe disa parti të tjera e ka quajtur si “bashkësi e humbësve”

“Janë bërë humbësat bashkë” ka thënë Lladrovci

Mirëpo Xhemajlaj ju kundër përgjigj duke thënë se ne jemi shpresa e Drenasit.

“Ne nuk jemi humbës , ne do ju kthejm shpresën qytetarëve, ne nuk luajm me ndjenjën e askujt e as nuk luajm me askënd për ineteresa tonë”, ka thënë    Xhemajlaj

Mirëpo sipas Lladrovcit është Aleanca për Ardhmërin e Kosovës ajo e cila ja ka siguruar votat, kundër kandidatit të tij Isa Xhemajlaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë