Loading…

Lladrovci fton Xhemajlajn të kthehet në PDK

  • 18/12/2016 | 21:21

Lladrovci fton Xhemajlajn të kthehet në PDK

Ramiz Lladrovci pas shpalljes së fitores ka thënë se u konfirmua që Drenasi dhe Drenica është bastion i PDK-së. 


Ai tha se fitorja e tij në Drenas e dëshmon thënien e tij “Forca e bënë fuqinë”.

Më tej për Isa Xhemajlajn e Nismës, ai ka thënë se e pret në PDK sepse Nisma nuk ekziston më.

“E ftoj që të kthehet në partinë e vet, Nisma nuk ekziston më. PDK në Drenas është festë”, shtoi Lladrovci, teksa falënderoi Kadri Veselin për ndihmën./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë