Loading…

Lladrovci e Demaku nuk priten mirë

  • 24/11/2016 | 22:45

Lladrovci e Demaku nuk priten mirë

Në vazhdën e fushatës elektorale në Drenas, odat tashmë janë bërë prej vendeve më të preferuara për zhvillimin e fushatës.

Kandidati i PDK-së, Ramiz Lladrovci dhe ish-kryetari Nexhat Demaku kanë shkuar në një ambient familjar, që nuk duket si odë klasike e burrave, për të shpaluar premtimet e tyre, por nuk u pritën mirë.

Banorët e zonës kanë folur me tone të larta në drejtim të drejtuesve të PDK-së duke i akuzuar se nuk kanë bërë asgjë.

Në xhirimin e mëposhtëm, të publikuar nga MalishevaPress, shihet se si banorët flasin dhe nuk i lënë drejtuesitë e PDK-së të thonë fjalën e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë