Loading…

Liverpooli mund ta lërë Salahun të largohet për 60 milionë funte

  • 25/06/2022 | 10:34

Liverpooli mund ta lërë Salahun të largohet për 60 milionë funte

Liverpooli mund të pajtohet me largimin e Mohamed Salah nëse në drejtim të klubit vije një ofertë prej 60 milionë funtesh.


Siç raporton Daily Express, “Të Kuqtë” mund ta konsiderojnë shitjen e egjiptianit nëse edhe vetë lojtari është dakord për t’u larguar.

Gjithsesi, aktualisht ende nuk ka diçka konkrete sa i përket kësaj lëvizjeje të mundshme, mirëpo ekzistojnë indikacione që mund të çojnë në diçka të tillë.

Salah muaj më parë u shpreh se është i lumtur te Liverpooli, por se të ardhmes nuk i dihet, duke e lënë kështu një mundësi nënkuptimi se edhe ai mund të ndërrojë ambient.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë