Loading…

Voton Kadri Veseli, ka një sugjerim për qytetarët (Video)

  • 11/06/2017 | 10:35

Voton Kadri Veseli, ka një sugjerim për qytetarët (Video)

E plotësuar:

10:40 – Veseli pasi ka votuar, bashkë me gruan e tij, ka thënë se në rend të parë duhet të falenderojmë ata që na kanë mundësuar që të votojmë të lirë, në shtetin tonë të pavarur dhe sovran, duke aluduar në luftëtarët e lirisë.

Ai ka kërkuar nga qytetarët që të votojnë lirshëm, për shtetin e tyre, për sovranitetin e vendit dhe për zhvillim ekonomik.


Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është paraqitur për të votuar në qendrën e votimit në objektin e shkollës “Faik Konica”.

PDK e Veselit, në këto zgjedhje është në koalicion me AAK’në e Ramush Haradinajt, i nominuar për kryeministër, dhe me Nisma’n e Fatmir Limajt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë