Loading…

Voton Avdullah Hoti, kërkon proces të rregullt zgjedhor (Video)

  • 11/06/2017 | 09:31

Voton Avdullah Hoti, kërkon proces të rregullt zgjedhor (Video)

E plotësuar: 

09:40 – Kandidati për kryeministër i LDK-AKR-Alternativa, pasi ka hedhur votën e tij, për zgjedhjet parlamentare që po zhvillohen sot në gjithë vendin, ka ftuar të gjithë ata që janë në këtë proces zgjedhor të respektojnë rregullat.

Ai gjthashtu ka ftuar edhe qytetarët që të votojnë, ndërsa ka thënë se beson që në këto zgjedhje kosovarët do të tregojnë se kanë një standard të lartë të organizimit të proceseve elektorale.


Kandidati për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti në këto momente është duke e hedhur votën në qendrën e votimit e cila është e vendosur në objektin e Fakultetit Filologjik në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë