Loading…

LIVE: PDK e Prishtinës hap fushatën

  • 31/05/2017 | 00:11

LIVE: PDK e Prishtinës hap fushatën

PDK e Prishtinës ka hapur me fishekzjarre fushatën zgjedhore  në minutat e parë të paraparë zyrtarisht për hapjen e saj.


Koalicioni PDK-AAK-NISMA ka paralajmëruar se të mërkurën në orën 15:00 do të mblidhen me qytetarë në sheshin “Skënderbeu” të kryeqytetit.

Fushata zgjedhore për partitë politike do të zgjasë deri më 9 qershor në ora 23:59.

Për më shumë për vendet ku do hapin dy koalicionet e mëdha dhe Vetëvendosje fushatën zgjedhore mund të lexoni KËTU. /gazetametro.net<

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë