Loading…

Lirohet serbi i arrestuar për krime lufte

  • 25/02/2017 | 17:34

Lirohet serbi i arrestuar për krime lufte

Dran Stojanoviq qytetarë serb nga Ranillugu, i cili është arrestuar nga Policia e Kosovës si i dyshuar për krime lufte, është liruar nga paraburgimi.


Krejt kjo pasi që Dran Stojanoviq, nuk ishte i njëjti që policia kërkonte, duke e ngatërruar me një person tjetër me të njëjtin emër.

Stojanoviq ka thënë se ai ishte arrestuar gabimisht. Ai, ishte arrestuar sot paradite. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë