Loading…

Lirohet Haradinaj, AAK feston me fishekzjarre (Video)

  • 27/04/2017 | 09:22

Lirohet Haradinaj, AAK feston me fishekzjarre (Video)

Lideri i AAK’së, Ramush Haradinaj, më në fund pas një varg seancash dhe 5 muaj qëndrim në Francë, është liruar nga gjykata e këtij vendi, dhe pritet që shumë shpejt të kthehet në Kosovë.


Në Prishtinë, menjëherë ka filluar festa. Në selinë e AAK’së janë hedhur fishekzjarre, për të festuar lirimin e liderit të partisë së tyre. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë