Loading…

Linda Halimi nuk zhgënjen me paraqitjen e radhës në kostum të larjes

  • 05/06/2021 | 13:08

Linda Halimi nuk zhgënjen me paraqitjen e radhës në kostum të larjes

Linda ekspozoi fizikun e tonifikuar në bikini.


Këngëtarja e njohur Linda Halimi është inspirim për ata që dëshirojnë të humbin peshë.

Ajo para disa vitesh ka pësuar ndryshim drastik, duke rënë shumë në peshë dhe vazhdon të kujdeset në maksimum për fizikun.

Së fundi, artistja ndau një fotografi nga pishina, ku shihet e veshur me një palë bikini shumëngjyrëshe.

Linda edhe këtë herë dukej në top-formë dhe pranoi shumë komente pozitive nga ana e ndjekësve të saj.

“Në rregull, e fundit për ta përmbyllur ditën. Më pëlqen këtu”, shkruan ajo në foton e shkrepur në Atlanta.

Kujtojmë se kënga e fundit e Linda Halimit është “Pa t’pa”, me të cilën garoi në “Kënga Magjike 2021”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë