Loading…

Limaj: Këta janë kandidatët më të mirë të Kuvendit

  • 14/09/2019 | 14:56

Limaj: Këta janë kandidatët më të mirë të Kuvendit

Fatmir Limaj, lideri i NISMA’s njëherësisht kandidat për Kryeministër të Kosovës, nga koalicioni me AKR’në e Behgjet Pacollit ka prezantuar sot kandidatët nga partia e tij, duke i etiketuar si më të mirët e Kuvendit, shkruan Gazeta Metro.


Limaj ka thënë se NISMA ka ofruar listën më të mirë për deputetët e vendit.

“NISMA ia ka ofruar listën më të mirë për deputetë qytetarëve të vendit, cilët meritojnë besimin e qytetarëve të Kosovës”, ka shkruar Limaj në Facebook, kraha fotografisë me ta.

Ky është shkrimi i tij i plotë:

“Me kandidatët më të mirë për deputetë të Kuvendit të Kosovës. NISMA ia ka ofruar listën më të mirë për deputetë qytetarëve të vendit, cilët meritojnë besimin e qytetarëve të Kosovës.

Kandidatëve tanë për deputetë iu urova suksese të përbashkëta në zgjedhjet e 6 tetorit.

Bashkë për Shtetin!/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë