Loading…

Limaj: Ka ardhur koha që të fitojë ekipi më i mirë

  • 09/06/2017 | 17:22

Limaj: Ka ardhur koha që të fitojë ekipi më i mirë

Lideri i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj tha në mbyllje të fushatës në Prishtinë se kanë mbetur dy ditë nga vendimi final ku qytetarët më 11 qershor do të thonë fjalën e tyre për drejtimin e ri për vizionin e tyre.


Limaj tha se vizionin e tyre mund ta implementojnë jo me arrogancë me individualizëm por ka ardhur koha që të veprojë si ekip në ndërtimin e vendit.

Ai tha se me ta nuk humb askush dhe se nuk janë bërë bashkë për ta mundur askënd por për t’ia dhënë Kosovës një mundësi.

Kreu i Nismës shtoi se janë të gatshëm të bashkëpunojnë me shtetet fqinje por se janë të gatshëm tu dalin përballë atyre si Vuçiqi kur dëshiron rrënimin e shtetit të Kosovës. Limaj tha se bashkimi i tyre është për të fituar ekipi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë