Loading…

Limaj: Jam i shokuar nga deklaratat e Lumezit

  • 24/08/2018 | 20:08

Limaj: Jam i shokuar nga deklaratat e Lumezit

 Zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj, ka thënë se është i shokuar me deklaratat e Lumezit.


Limaj, në një intervistë për RTK, ka thënë se është i shokuar nga deklaratat, me qasjen si kryeprokurori Lumezi i është drejtuar opinionit për rastin Blakaj, transmeton gazetametro.net

“Jam shokuar nga deklaratat e kryeprokurorit me qasjen se si i është drejtuar opinionit”, thotë Limaj.

“Unë jam i shqetësuar për sistemin e drejtësisë qe një kohë të gjatë por dikush s’ka dëgjuar.

Ne drejtësinë e kemi kuptuar derisa nuk të godet personalisht ndihesh mirë’, tha ai. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë