Loading…

Limaj: I mahnitur me ndeshjen e lojtarëve të përfaqësues së Kosovës

  • 10/09/2018 | 23:03

Limaj: I mahnitur me ndeshjen e lojtarëve të përfaqësues së Kosovës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka mbetur i mahnitur me paraqitjen e futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës në ndeshjen kundër Ishujve Faroe.


Limaj, i cili ka ndjekur këtë ndeshje nga stadiumi “Fadil Vokrri”, ka përgëzuar tifozët për koreografinë dhe atmosferën e krijuar në këtë ndeshje.

“Kënaqësi e veçantë t’i shohim djemtë tanë në stadiumin, i cili mban emrin me krenari të legjendës së futbollit kosovarë “Fadil Vokrri”, ka shkruar ndër të tjera Limaj.

Postimi i plotë:

I mahnitur me ndeshjen e lojtarëve të përfaqësues së Kosovës në ndeshjen historike kundër Ishujve Faroe.

Kënaqësi e veçantë t’i shohim djemtë tanë në stadiumin i cili me krenari mban emrin e legjendës së futbollit kosovar Fadil Vokrri.

Përgëzime tifozëve tanë për koreografinë dhe atmosferën fantastike të krijuar në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Forca Kosovë!FL

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë