Loading…

Limaj: Hashim Thaçi nuk ka shokë

  • 31/03/2018 | 22:00

Limaj: Hashim Thaçi nuk ka shokë

Fatmir Limaj, dikur mik dhe bashkëpunëtor i ngushtë me Hashim Thaçin, tash pothuajse nuk flasin fare.


Limaj mysafir në emisionin Oxygen të Besim Dinës, që nga sonte ka filluar transmetimin në Klan Kosova ka folur për raportet e tij me Hashim Thaçin.

Ai ka thumbuar ish mikun e tij, duke thënë se Hashim Thaçi nuk ka shokë.

“Nëse e pyet Baton Haxhiun kë e ke më shok, mua apo Hashimin, Batoni do të thoshte për të, por e vërteta është se unë e kam më shok Batonin se sa Hashimi, pasi ai në realitet nuk ka shokë”, ka thënë Limaj, duke thumbuar presidentin aktual të vendit, dhe kundërshtarin e tij politik. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë