Loading…

Limaj: EULEX e politikanë m’i kanë montu akuzat (Video)

  • 19/11/2016 | 23:36

Limaj: EULEX e politikanë m’i kanë montu akuzat (Video)

Individë brenda EULEX-it në bashkëpunim me politikanë të Kosovës, që Fatmir Limaj i quan banda, thotë të kenë bërë akuzat ndaj tij.

Ai thotë se ka 7 vite që endet gjykatave dhe ende nuk është dëshmuar asnjë akuzë.

Limaj në emisionin Personale në TV Dukagjin, ka thënë se emrat e politikanëve që ja kanë montuar akuzat do t’i tregojë hapur gjatë procesit gjyqësor. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=oO-AFBQy0J4

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë