Loading…

Liga e Kampionëve, spektakël në Bayern – PSG, Chelsea në avantazh ndaj Portos

  • 07/04/2021 | 21:49

Liga e Kampionëve, spektakël në Bayern – PSG, Chelsea në avantazh ndaj Portos

Kanë përfunduar 45 minutat e para të ndryshjeve, Bayern – PSG dhe Porto – Chelsea të vlefshme për ndeshjet e para çerekfinale të Ligës së Kampionëve.


PSG është duke e mposhtur Bayernin me rezultat 2-1. Dy golat për francezët u realizuan nga Mbappe dhe Marquinhos ndërsa për Bayernin realizon Moting.

Ndërsa Chelsea është duke e mposhtur Porton me rezultat 1-0 dhe golin e realizoi mesfushori Maison Mount.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë