Loading…

Lidhja e tyre ka mbaruar, Bora Zemani ende ruan kujtimet nga Donaldi

  • 24/02/2022 | 09:18

Lidhja e tyre ka mbaruar, Bora Zemani ende ruan kujtimet nga Donaldi

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani dhe aktori, Donald Veshaj, janë personazhet më të përfolura të muajve të fundit edhe pse lidhja e tyre ka kohë që mori fund, ata ende përmenden, transmeton Gazeta Metro.


Madje moderatorja ende ruan disa dedikime nga finalisti i Big Brother Albania VIP. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo mban imazhet dhe përshkrimet që janë bërë ditën kur ajo hyri në “BBV” si dhe datën kur kishin përvjetorin.

Gjithashtu në “Instastory” ka një imazh nga fansat me emrin “boradonald”.

Nuk është mësuar ende arsyeja pse moderator-ja po i ruan këto kujtime.

Më poshtë gjeni edhe fotot e publikuara nga Bora Zemani. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë