Loading…

‘Lidershipi i ri’: Agim Veliu tregon se a do të largohet nga LDK

  • 02/12/2021 | 20:58

‘Lidershipi i ri’: Agim Veliu tregon se a do të largohet nga LDK

I ftuar në debat plus, deputeti Agim Veliu ka komentuar qëndrimin e tij karshi LDK’së. Ai tha se është dhe do të mbetet në LDK, pavarësisht sjelljes që ka lidershipi i kësaj partie ndaj tij.


“Jam deh do të jem gjithmonë në LDK, pavarësisht sjelljes së lidershpit actual. Sepse konsideroj që roli I lidershipit kanë role të përkohshme, dhe se LDK është e përhershme”, tha Veliu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë