Loading…

Liderët botërorë me bistek

  • 29/11/2016 | 20:22

Liderët botërorë me bistek

Kohëve të fundit pothuajse të gjithë meshkujtë kanë filluar t’i lëshojnë mjekërrat. Por një artist i fotografive digjitale, ka vendosur që liderët botërorë t’i paraqes me bistekë të dredhur.

lideret-me-bistek2

Nga ta më qesharaku duket Kim Young Un, i cili nga fytyra e plotë duket më shumë si Suma mundës nga Japonia. Ndërsa, edhe të tjerët janë montuar me shije si George Bush e Barack Obama./gazetametro.net

lideret-me-bistek3

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë