Loading…

Liburin Aliu thotë se përplasja Krasniqi-Sveçla u bë për shkak të frizurës

  • 01/11/2018 | 19:46

Liburin Aliu thotë se përplasja Krasniqi-Sveçla u bë për shkak të frizurës

Deputeti i Vetëvendosjes, Liburn Aliu, ka komentuar përplasjen e kolegëve të tij, Xhelal Sveçla nga VV-ja dhe Frashër Krasniqi nga PSD-ja, pas emisionit Rubikon të mërkurën.

Dy deputetët ishin përplasur fizikisht pas emisionit të mërkurën në mbrëmje, derisa asnjëri s’ka pranuar ta quajë përplasjen më shumë se fjalosje. Aliu ka thënë tërthorazi se arsyeja e përplasjes ishte komentimi i frizurës së Sveçlës.

“S’ka ndodh diçka e mirë. S’ishte konflikt fizik, ishte një fjalosje. Xhelali ka të drejtë të ketë frizurën çfarë të dojë”, ka thënë Aliu

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë