Loading…

LG G6, rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (Video)

  • 23/02/2017 | 16:25

LG G6, rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (Video)

Me sa duket modeli i ri i LG, G6 do të jetë rezistent ndaj ujit dhe pluhurit. LG i ka lëshuar dy video fillestare të cilat nuk e shfaqin në tërësi telefonin e ri por janë vetëm sa për ngacmim të kurreshtjes tonë.


Të dy videot e reja ngacmuese për LG G6 mund të shihet mëposhtë, e para është quajtur Pool që sugjeron se telefoni do të jetë i papërshkueshëm nga uji, i dyti quajtur Fluor, dhe sugjeron se pajisja më e re e LG-së do të jetë rezistent ndaj pluhurit.

Më shumë detaje në lidhje me LG G6 do të merren vesh në ditën e konferencës për shtyp që do të mbahet javën tjetër në Kongresin Botëror Mobil.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë