Loading…

Lewandowski fiton çmimin e sulmuesit të vitit

  • 29/11/2021 | 21:28

Lewandowski fiton çmimin e sulmuesit të vitit

Robert Lewandowski e ka fituar çmimin e sulmuesit të vitit 2021.


Këtë çmim ai e mori sot në Paris ku po mbahet ceremonia e ndarjes së Topit të Artë.

Përveç këtij çmimi, Lewandowski është seriozisht në garë për Topin e Artë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë