Loading…

Lëvizja për Bashkim koalicion me PDK’në

  • 16/05/2017 | 16:55

Lëvizja për Bashkim koalicion me PDK’në

Sapo është nënshkruar marrëveshja mes Lëvizjes për Bashkim dhe Partisë Demokratike të Kosovës për koalicion parazgjedhor të 11 qershorit.


Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Lëvizjes për Bashkim, Valon Murati, raporton Koha.net.

“Lëvizja për Bashkim edhe këtë herë do të jetë në koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës”, ka thënë Murati.

PDK’ja ka nënshkruar koalicion parazgjedhor edhe me Partinë e Drejtësisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë