Loading…

Lëndohet Amir Rrahmani

  • 18/11/2020 | 21:33

Lëndohet Amir Rrahmani

Është duke u zhvilluar ndeshja e fundit e grupit të tretë në Ligën C mes Kosovës dhe Moldavisë.

Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për Kosovës sepse në rast se nuk pëson humbje, do të mbetet në Ligën C.

Amir Rrahmani ka pësuar një lëndimi dhe është larguar nga fusha. Në vend të tij është inkuadruar Fidan Aliti.

Trajneri Bernard Challandes, i cili mungon në këtë ndeshje për shkak të infektimit me Covid 19 ka befasur me formacion, ku është rikthyer kapiteni Samir Ujkani në vend të Aro Muric.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë