Loading…

Lekaj për Haradinajn: Nga ajo rrugë që po merr sot, u ktheve gjithmonë edhe më fitimtar

  • 23/07/2019 | 10:11

Lekaj për Haradinajn: Nga ajo rrugë që po merr sot, u ktheve gjithmonë edhe më fitimtar

Kryeministri Ramush Haradinaj sot merr rrugë për në Hagë, e ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka thënë se ai do të rikthehet përsëri fitimtarë, shkruan Gazeta Metro.


Ish-komandanti i UÇK-së për Zonën e Dukagjinit pritet të intervistohet nga prokurorët e Gjykatës Speciale në Hagë më 24 korrik në cilësinë e të dyshuarit.a.

Ftesa nga Gjykata Speciale ishte arsyeja që Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministrit.

Ministri Lekaj nëpërmjet një postimi në Facebook deklaroi se Haradinaj është kthyer gjithmonë fitimtar nga Haga.

“Nga ajo rrugë që po merr sot, u ktheve gjithmonë edhe më fitimtar.

Kosovën e ke prapa.

Dalsh faqebardhë!”, ka shkruar Lekaj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë