Loading…

Lekaj: Haradinaj i vetmi që nuk do të bëjë politikë nënshtruese

  • 17/05/2017 | 19:02

Lekaj: Haradinaj i vetmi që nuk do të bëjë politikë nënshtruese

Gjatë një tubimi që AAK po mbanë në qytetin e Klinës, Pal Lekaj ka përkrahur kandidatin për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradinaj.


Ai tha se Haradinaj është i vetmi që nuk do të bëjë politikë nënshtruese, prandaj qytetarët e Klinës duhet ta dijnë se Haradinaj do i mbajë fjalët.

“Me Ramushin Kryeministër, Klina do duket më bukur dhe më positive ndërkaq Kosova do të jetë më e zhvilluar”, tha Lekaj. /gazetetmetro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë