Loading…

Lekaj: Deçani dhe Juniku veçse qeverisën nga 100% Kosovë

  • 27/09/2019 | 21:15

Lekaj: Deçani dhe Juniku veçse qeverisën nga 100% Kosovë

Ish-ministri i Infrastrukturës dhe tani kandidat për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Pal Lekaj, ka qenë i pranishëm sot në tubimin e AAK’së në Deçan dhe në Junik, transmeton Gazeta Metro.


Nga aty Lekaj tha se këto dy qytete veçse qeverisën nga 100% Kosovë.

“Dukagjini, me në krye familjen Haradinaj, sakrifikoi për lirinë e vendit, ndërsa tash është koha të rreshtohen përseri krah kryeministrit Haradinaj, i cili edhe 20 vjet pas çlirimit e mbrojti e do të vazhdoj ta mbroj shtetin e Kosovës nga ndarja e të këqijat tjeta që i kanosen”, ka thënë Lekaj.

Postimi i plotë i Pal Lekaj:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë