Loading…

Leka Zogu, Halim Kosova: PD propozon 8 emra për presidentin e ri të Shqipërisë

  • 19/05/2022 | 23:05

Leka Zogu, Halim Kosova: PD propozon 8 emra për presidentin e ri të Shqipërisë

Partia Demokratike ka nxjerrë 8 emra si propozime për presidentin e ri të Shqipërisë, për diskutim të thelluar.


Emrat janë përzgjedhur pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike që zgjati për disa orë, raporton tch.

Propozimet e grupit të PD që do të kalojnë në diskutim të thelluar:

1.Leonard Demi

2.Arben Çejku

3.Dritan Demiraj

4.Visar Zhiti

5.Rexhep Uka

6.Halim Kosova

7.Dashamir Shehu

8.Leka Zogu

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë