Loading…

Legjenda e humorit, Mr.Bean sot mbush 62 vjet (Foto)

  • 06/01/2017 | 19:07

Legjenda e humorit, Mr.Bean sot mbush 62 vjet (Foto)

 Rowan Sebastian Atkinson, ndër aktorët më të dashur në botë. Ai sot mbushi 62 vjet.

Për publikun e gjërë ai u bë i njohur me rolin e Mister Bean, ndërsa edhe sot vazhdon të jetë një nga komedianët më të pëlqyer në botë.

Atkinson është  lindur në Angli, në Consett dhe ka një karrierë shumë të suksesshme me karaktere që gjithmonë pëlqehen nga publiku/.gazetametro.net

pxonddc7_400x400

maxresdefault

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë