Loading…

Ledri Vula shtrihet në spital

  • 30/06/2022 | 14:19

Ledri Vula shtrihet në spital

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula sot ka kërkuar ndihmë mjekësore.


Sara postoi një fotografi teksa Ledri po merr infuzion e shoqëruar nga ajo.

Nuk dihet se çfarë saktësisht i ka ndodhur por shpresojmë të bëhet mirë sa më shpejtë dhe të vazhdojë me koncertet e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë