Loading…

Ledri vazhdon komunikimin me fanse në koncerte, kësaj radhe has në një fanse meksikane

  • 17/08/2022 | 10:04

Ledri vazhdon komunikimin me fanse në koncerte, kësaj radhe has në një fanse meksikane

Ledri Vula, është njëri nga reperët më të pëlqyer nga publiku, sidomos nga femrat.


Gjatë sezonës verore, ai numëron koncerte të shumta.

E gjatë këtyre koncerteve, Ledri krijon situata të ndryshme.

Reperi ka zgjedhur mënyrën më të mirë për të kaluar nga njëri hit tek tjetri duke bashkëbiseduar me fansat.

Së fundmi, teksa po bëhej gati të performonte bashkëpunimin me Butën “Merri merri” ka pikasur një fanse të huaj në mes të turmës.

Ajo ishte me origjinë meksikane, teksa e dinte çdo tekst të këngëve të Ledrit.

Sigurisht ky detaj nuk i shpëtoi syrit të reperit i cili zhvilloi një bisedë me fansen. Momenti është xhiruar nga të pranishmit duke u bërë viral në rrjete sociale./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë