Loading…

LDK: Nuk patëm pakënaqësi rreth listës

  • 20/05/2017 | 13:21

LDK: Nuk patëm pakënaqësi rreth listës

Anëtari i kryesisë së LDK-së, Lutfi Zharku ka thënë se lista e koalicionit LDK-AKR është dorëzuar pasi kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, bashkë me nënkryetarët dhe kandidatin për kryeministër, Avdullah Hoti ia kanë dhënë vulën.


Zharku tha se nuk ka pasur pakënaqësi nga asnjë kandidatë. Këto komente i bëri në nisjen e punimeve për zgjerimin e rrugës Mramor-Grashticë e gjatë rreth 5 km.

Ky projekt do të kushtojë 1.2 milion euro dhe do të kryhet për 169 ditë. Zharku mohoi se këto punime bëhen për shkak të fushatës pasi tenderi është shpallë para tre muajve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë