Loading…

LDK nesër zgjedh kryesinë e saj

  • 22/08/2019 | 15:04

LDK nesër zgjedh kryesinë e saj

Nesër në orën 17:30, partia e Isa Mustafës, LDK, do të mbaj mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm, ku do të zgjedhet kryesia e LDK’së, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një njoftimi, LDK ka treguar se nesër në orën 17:30, në Selinë e LDK’së, mbahet mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK’së ku do të diskutohen rezultatet në zgjedhjet e fundit të përgjithshme dhe lokale dhe perceptimi publik për LDK’në si dhe do të zgjedhet kryesia e LDK’së.

Ky është njoftimi i plotë:

“Nesër (e premte), më datë 23 gusht 2019, në orën 17:30, në Selinë e LDK-së, mbahet mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së ku do të diskutohen rezultatet në zgjedhjet e fundit të përgjithshme dhe lokale dhe perceptimi publik për LDK-në si dhe do të zgjedhet Kryesia e LDK-së.

Mediet, janë të mirëpritura të marrin pamje në orën 17:30, ndërsa pas takimit Zyra për Informim publikon komunikatë për medie.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë